• Medytacja mindfulness

Szkolenia mindfulness dla firm 

Przez kilkanaście lat pracowałam w dużych organizacjach na stanowiskach dyrektor personalny, naczelnik wydziału rekrutacji, HR biznes partner. Miałam okazję współpracować ze specjalistami i menadżerami w kluczowych obszarach związanych z doborem pracowników, motywowaniem i rozwojem ich potencjału. Rozumiem środowisko biznesowe, dlatego od 2015 roku prowadzę liczne szkolenia i programy rozwojowe dostosowane do potrzeb i realności zawodowej pracowników.

Do tej pory miałam przyjemność prowadzić szkolenia dla kilkudziesięciu firm tych największych oraz średnich. Na życzenie udostępniam listę moich klientów.

JAK PRACUJĘ?

Elastycznie – dostosowuję formę i czas trwania zajęć do Klienta (np. 3,5 h, jedno lub dwudniowe warsztaty, całe programy rozwojowe),

Praktycznie – po każdych zajęciach udostępniam autorskie ćwiczenia do codziennej praktyki zgodnie z rozwijaną umiejętnością,

Angażująco – angażuję się w pełni oraz tworzę przestrzeń do aktywnego udziału uczestników zajęć,

Holistycznie – wykorzystuję bogatą wiedzę i wieloletnie doświadczenie łącząc wiedzę psychologiczną, neurobiologiczną, świadomość struktur biznesowych, elementy terapii CBT, praktykę mindfulness oraz inne skuteczne metody i techniki.

TRENINGI MINDFULNESS / SZKOLENIA RADZENIA SOBIE ZE STRESEM

I ZARZĄDZANIA SWOJĄ ENERGIĄ:

Jakiej oferty potrzebujesz? Napisz do mnie

OFERUJĘ RÓWNIEŻ:

Rozmowa mindfulness

SESJE INDYWIDUALNE

SESJE INDYWIDUALNE

Artykuł mindfulness

PISANIE ARTYKUŁÓW

PISANIE ARTYKUŁÓW

WEBINARY

WEBINARY

Wystąpienia publiczne

WYSTĄPIENIA

WYSTĄPIENIA

OBSZARY MOJEJ PRACY Z KLIENTAMI: