WEWNĘTRZNE DOSTROJENIE 💛
MINDFUNESS & DŹWIĘKI MIS i GONGÓW
Serdecznie zapraszamy na wspólny wyjazd 🔸16-18.02.2024🔸, by w bezpiecznej i ciepłej przestrzeni pomóc umysłowi wyciszyć się, sercu ukoić, a ciału głęboko zregenerować i dostroić do wibracji obecności, spokoju, otulenia.
💛 Każdy dzień przywitamy poranną kąpielą w dźwiękach mis i gongów oraz praktyką mindfullnes i compassion. W ciągu dnia będziemy pielęgnować życzliwą obecność, doświadczać, odkrywać i rozwijać szczery kontakt ze sobą przy wsparciu różnych narzędzi rozwoju osobistego, a wieczorami głęboko zrelaksujemy się również w towarzystwie mis, gongów, dzwoneczków, bębnów, harfy kryształowej.
💛 Stworzymy również bezpieczną i życzliwą przestrzeń, by przyjrzeć się naszym przekonaniom; wzmocnić te, które nas karmią i pożegnać te, które nas już nie wspierają. Spróbujemy otworzyć się na te części nas, które bywają źródłem trudności i te, które są naszym wewnętrznym sprzymierzeńcem. Wszystko w towarzystwie wspierających żywiołów naszej natury.
💛 To będzie czuły czas dla siebie, zapraszający do zaglądania w zakamarki naszej duszy i osoby.
Będziemy wspólnie doświadczać w oparciu o praktykę mindfullnes, compassion, metodę Tippinga-Radykalne Wybaczanie, dźwięki mis i gongów Petera Hessa.
🚩 KIEDY:
Rozpoczęcie – PIĄTEK 16.02.2024 godz. 10.00
Zakończenie – NIEDZIELA 18.02.2024 obiad około godz. 14
🚩 GDZIE:
KUZIÓWEK 5A, Widawa, piękne miejsce godzina od Łodzi. @kuziowek5a
🚩CENA:
Dla osób zgłaszających się 🔸do 15.11- całość 1350 zł
Pierwsza rata 850 zł powinna być wpłacona do 15.11
Dla osób zgłaszających się 🔹po 15.11- całość 1500 zł
Pierwsza wpłata dokonana po 15.11-1000 zł
Druga i ostania wpłata (500 zł) powinna być dokonana do dnia 15.01.2024.
Wystawiamy faktury.
Dopłata do pokoju jednoosobowego 100 zł (ograniczona ilość)
Wyjazd odbędzie się, jeśli do 13.12.2023 zgłosi się minimum 10 chętnych osób.
Cena całkowita obejmuje warsztaty, koncerty oraz noclegi wraz wegetariańskimi posiłkami i deserem.
🎁 Dla osoby, która zgłosi ze sobą inną osobę/osoby prezent w postaci jednego godzinnego bezpłatnego masażu dźwiękami lub jednej godzinnej indywidualnej sesji mindfullnes i compassion. Realizacja po wyjeździe.
Wyjazd poprowadzą:
🙏 Ania Kolasińska-certyfikowana nauczycielka MBSR, prowadząca kursy pogłębiające dla praktyków mindfullnes MBCL i DMMC, psycholożka, absolwentka Szkoły Terapii Poznawczo-Behawioralnej CTPB w Warszawie, certyfikowanym Praktyk Terapii IFS(Systemu Wewnętrznej Rodziny) oraz nauczyciel metody rozwoju osobistego Vedic ART.
🎶 Asia Kominiak- certyfikowany praktyk masażu dźwiękiem według metody Petera Hessa, od kilku lat organizuje relaksacyjne i oczyszczające koncerty mis i gongów, wspiera i czuje w dźwięku i przez dźwięk, certyfikowana trenerka metody Tippinga-Radykalne Wybaczanie- techniki uwalniania przekonań opartej na konkretnych narzędziach dających zrozumienie i ulgę.
Zapraszamy do kontaktu:
Ania: tel. 790 870 760 , anna.kolasinska@gmail.com